BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2008

Internet addiction :: Mano ligos

2008-11-21

Rodyk draugams

EA “Mirror’s Edge” launch vakarėlis

2008-11-21
Vakar nulėkiau pasižiūrėti šito uber naujo EA žaidimo pristatymo, nes turiu silpnybę visiems renginiams vykstantiems Science Galery , tik nežinau since when, grįžau prie video žaidimų obsesijos, kuri pasibaigė dar tais laikais kai studijavau KTU IF'o pirmam kurse.

Gal čia labiau suveikė obsesija visiems nerdams, geekams ir video žaidimų kūrėjams.

Pats žaidimas, tiesa pasakius įspūdžio nepadarė nei savo grafika, nei siužetu. Pagrindinė herojė - azijietė, tamsiaplaukė mergina, turi išgelbėti savo seserį, padedama kitos mergiotės vardu Celeste (blond tall sexy skiny), vienintelis mūsų matytas žaidime vyras  - policininkas, kuris buvo greitai pribaigtas, baddyyy. Perdaug neišsiplėsiu, nes dievaži, neturu kompetencijos rašyti apie žaidimus. Išsamiau pasiskaitykite, kad ir čia .  Kas labiausiai sudomino mane, tai kad aplink buvusios merginos buvo labiau susidomėjusios gėrimais, maistu ir muzka, nei žaidimu.  Čia įžvelgiam tendencija eiti bet kur, kur tik kažkas vyksta :)

Tai gi orientacinė grupė-  jauni vaikinai. Keista ne tai, kad pagrindinė herojė mergina, tačiau kodėl vaikinai pasirenka žaidimą kuriame turi duoti nurodymus moteriai ? Ar tai įeina į pasirinkimo kriterijų sąrašą? .. Vyro ir moters jėgos santykis? .. Jei jums kyla panašių klausimų ir turite užtektinai laiko, čia galite rasti atsakyų.

Po keletos gėrimų ir pafilosofavimų su aplinkiniais aš ir pati sumasčiau prisiminti senai užmirštus virtualaus  žudymo, bei šokinėjimo pastatų stogais įgūdžius.. ir guess what? Nusprendžiau,  nužudyti pagrindinę heroję šuoliu nuo pastato stogo po maždaug 5 minučių :) O poto tik dairiausi į aplinkinius geekus profesionalus.

Rodyk draugams

Goldfrapp gig’as @ Tripod

2008-11-09
Penktadienis. Skubėjimas.
25A autobusas, O’Connel gatvė, Graffton gatvė, Harcourt gatvė paskubomis, Tripod durys, išskirtinai malonus apsaugis kala Tripod štampą ant mano dešinės rankos vidinės riešo pusės ir perspėja, kad neišsitepčiau balto palto rankogalio. Rūpestingumas begalinis.

Idėjos apie taurę Chardonnay atsisakau, nes barai aplipti gėjų. Visa erdvelė užpildyta kiek vyresniais intelektualais, itin jaunais gėjais ir viena kita visai patrauklia persona, bei keletų kabareto įkvėptų mergaičių. Visi grūdamies kuo arčiau scenos ir laukiam, kol Alison auksinės garbanos plaikstysis nevaldomai. Vyksta gan aktyvoka kova dėl personal space’o.

Ir štai pasirodo ji, dievaitė skaidriuoju vokalu, princesė pionieriškos elektronikos ir ambiento šešėlių primadona in one, vilkėdama rožiniu-etniniu apdaru, kurio kraštelis švyti florescentinės saulės nutviekstas ir nebijodama basomis kojomis laiminti scenos. Ir spektaklis prasideda… nuo pradžių, Alison užgiedant Human..

 

Maždaug ties trečia eilute mano skruostais ritasi ašaros.

O poto euforija kartu su muzika užlieja visą kūną ir tuo pačiu ritmu vibruoja visos kūno ląstelių membranos.
Alison su publika pasisveikina, gal tik po penktos dainos, bet nepuola prisiekinėt amžinos meilės savo klausytojams, overall viso gig’o metu skendi savo vidiniam transe ir būtent to attitude dėka tampa my new big crush.

 
 
Happiness dainos žodžius žino visi gėjai around ir grūda liežuvius vieni kitiems į ausis ir burnas kažkaip sugebėdama tuo pat metu niūniuoti “how to find love real love .. love love love .. “.

Alison ne vienam savo interviu pasakoja, kad jos dainų tekstai inspiruoti kabareto, cirko, gamtos ir pasakų. Kol Will trindavo neaišku kur, mergaitė viena sau studijoj kurdavo tekstus ir jausdavosi vieniša.

Ir galiausiai Strict Machine metu, kai visa crew šėlsta po stage’ą su neišpasakyta energija ir susidaro vos ne techno vakarėlio atmosfera, kažkokia mergšė prieina ir mane apkabina klykdama į ausį “OMG it can’t be true!”.. Tada jau apsisuku ir sprunku, nes visdar negaliu pakęsti būti liečiama.

Rodyk draugams

Apsiverkimai

2008-11-07

Niekam ne paslaptis, kad dažnai skundžiuos tuo, kad esu vienišiausia moteris visame margame pasaulyje.
Ir va katik  žiūrėjau savo mėgstamiausio Tado ir jo mergaitės atostogų mooviką. Ir nuoširdžiausiai tekėjo ašaros skruostais. Ne dėl to, kad Tado nagai juodai lakuoti, o dėl to, kad nu blem kaip gražu!!!!

Rodyk draugams

Winter Blues

2008-11-06

Dar vienas daikčiukas, kurį mielai rasčiau po kalėdine eglute, jei švęsčiau kalėdas..

Naujas Philips gaminys goLITE BLUE, laikrodis ir šviesos terapija in one žmonėms kenčiantiems nuo SAD mūsuose vadinamo winter blues.  Laikrodėlis ne tik be tikslo stovi jūsų miegamajame, bet tuo pat metu skleidžia melsvą šviesą, sukurtą specialiai skatinti geresnes nuotaikas. Kažkodėl, on gloomy side, manau, kad nepaisant to, jog kaina žemesnė už porą šviesos terapijos seansų, kurie taikomi SAD atveju, mane labiau džiugins tuos

$279 investuoti į lėktuvo bilietus, bet jei norite mane nudžiuginti.. 
Bet jei kilo noras pasišviesint dienas ir naktis - prašom.

Rodyk draugams

London In The Rain

2008-11-06
Savaitgalį nemiegos iškankintom akim ir hiperaktyvumu trykštančiom mintim basčiausi po Londoną su senų laikų draugais, kurie, kažkuria ten Dievo malonės tvarka, dabar gyvena būtent ten. Labai norėjosi, kad ausyse skambėtų šita Variety Lab daina, tačiau užteko ir juoko, bei nesibaigiančių pokalbių, nuo kurių sekmadienių vidurdienį jau nebegalėjau kalbėti.

Pagaliau apsilankiau genialiojo Gunther von Hagens keliaujančioje Body Worlds parodoje, kuri šįkart pasakojo, kaip žmogaus kūną veikia laikas. Išeinant gavom Life Sertificates, kuris rekomendavo mesti rūkyti, sveikai maitintis, sportuoti kasdien, turėti tikslą, treniruot smegenis ir tuomet laikas darys jums mažesnę įtaką ir galėsi džiaugtis kaip ta granny, kuri išmoko naudotis internetu būdama jau 101 metų. Kaip ten jos vardas???

Labiausiai akis džiugino pilnas miestas Andy Warhol parodos reklamų, nes turiu big crush ant shito diedo nuo neatmenamų laikų, visas tris dienas grįžus į Dubliną vakarias nelabai ką veikiu, be spoksojimo Andy filmų buku žvilgsniu vėl ir vėl.

Neatsilaikiau potraukiui populiariajam mokslui ir beabėjo nusitrenkiau į science museum  , kuris turėjo puikią parodą apie plastiką mūsų buityje ir t.t., nes pasirodo, kad šiemet lygiai 100 metų, kaip šiuo puikiu išradimu teršiame savo planetą.

Paskui linksmybės @ SOHO, nes, on the very gloomy side, aš tiesiog nebemėgstu stright barų .. ir t.t. ir t.t. Beabėjo daug Starbucks, daug RedBull, šiek tiek chardonnay ir šį kartą back to DUB nebuvo blogas jausmas. Buvo OK..

Rodyk draugams