BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2009

Nušvitimas

2009-03-30

Pati stebiuos, kad kartais netyčia atrandu dalykų, kurie mano veido raumenis priverčia išsidėstyti į nuostabą reiškiančias pozicijas. Ir vėl gi pavydžiu žmonėms talento.

Rodyk draugams

Zombie Nation

2009-03-27

Consider me weird, bet šita piguva man patinka. Einu pasiklausyt Zombie Nation ryt į Button Factory.
Skanaus!

Rodyk draugams

I Said No!

2009-03-27

Let alone visa religijos pelkė manęs jau senai nebedomina, bet Jo Šventenybė Popiežius Benediktas XVI yra numarazmėjęs konservatyvus piktas senis [mano asmenine nepagrįsta ir niekam neįdomia nuomone]. Tuoj replacins Karl Lagerfield mano mėgstamiausių marazmatikų TOP 10 po to kai savo šventojo vizito Kamerūne ir Angoloje metu skėlė šitą: “AIDS is a tragedy that
cannot be overcome by money alone, that cannot be overcome
through the distribution of condoms, which even aggravates the
problems
” .

Žmonės irgi piktinasi.

Rodyk draugams

Kur eina šunys kai Atėnų gatves plauna lietūs?

2009-03-26

Tiesa pasakius mažai teišmanau šitu klausimu, kuris vertas skyrelio kinologijos vadovėlyje, tačiau kol dangus giedras, keturkojai mėgaujasi gyvenimu..

Tiesa Nr.1 Šunėkai šlaistosi tik miesto centre, nes pavažiavus toleliau link Egėjo jūros nesutikau nei vieno.
Tiesa Nr.2 Turistinėmis gatvelėmis , tarp tavernų laksto vienas Huskis dangaus mėlynumo akimis, tačiau nesileidžia glostomas.
Tiesa Nr.3 Nėra mažų šuniukų. Nežinau kodėl.
Tiesa Nr.4 Dauguma šunų turi antkaklius ir kažkam priklauso. Vienas graikas, kuris keletą dienų kalbino mane www.frype.lt pakomentavo “some of them are homeless and other ones belong to people who were bored to take care of them unfortunately..”. O gal fortunately ?

Juokas Nr. 1 “Vakarais atvažiuoja toks sabakavozas, sukrauna visus šunis ir išvežioja po namus”.

Dabar nueik pas Pink City ir paskaityk apie Tenerifės šunis.

Let alone geriausius žmogaus draugus, gatvėse sutikom ir tuntą kačių, kaikurios bodėjosi objektyvo, kaip kokios išlepusios podiumo gazelės, nepaisant traiškanotų akių. Atėnų katės mėgsta susisukti lizdus iš paklodžių, kurias vėjas nuplėšia nuo balkonų.

Tarp visų gyvių vietos randa ir balandžiai, bet aš ne apie tai ..

Geros dienos.

 

Rodyk draugams

Vakar dienos meninės saviraiškos

2009-03-25

Rodyk draugams

Kalbančios Atėnų sienos

2009-03-24


In case
praeitą savaitę praleidau Dziauso mieste - Atėnuose pas Austėją ir Niko, tai paslankiojau nemenkai po dabar jau notorious Eksarchiją ir parvežiau tau keletą vaizdų, mielas skaitytojau.


Mėlynaveidė pasitinka netoli žymiojo archelogijos muziejaus.

O čia keli mano draugužio LK kadrai iš tos vietos kurioje policininko kulka pasitiko Alexandros Grigoropoulos širdį, sukeldama visiems žinomą padarinį. Įvairiom spalvom patapytą įvairių šalių spaudoje. Apie tai pasakojo ir Austėja.

Gal kada papasakosiu apie komunizmu karščiuojantį Graikijos jaunimą ir nakvynę Luton oro uoste, bet dabar nelabai noriu.

Rodyk draugams

Meaning of life?

2009-03-20

P.S. Kamuoja Stalkerizmas?

Rodyk draugams

Atėnai

2009-03-17

Papasakosiu vėliau, nes visdar leidžiu organizmui pasipildyti maksimalia vitamino C doze, visiems likusiems metams eskaluojant Patriarcha Arachisą ir jo vardo aikštę.

O kolkas pasakykit, kaip raudonojo automobilio savininkas išparkuos savo bolidą?

Rodyk draugams

Atostogo ir pėdos

2009-03-13
Aš turiu kažkokį pėdų prakeikimą. No jokes. Kas kartą kai atostogos tai sugenda pedutės mano. Iš Kopenhagos grįžus ėmė isterinis juokas, nes negalėjau paeiti dėl alerginės reakcijos nuo saulės ant pėdų ir pėdos buvo ištinusios, iš Ibizos grįžau perisisukusiais sąnariais, o dabar štai skrendam į Atėnus ryt, o mano kairės kojos užkulnis šįryt pasidabino Didžiajam Kanjonui prilygstančia skyle. Bet juokas ima any way .. I’m ready to face another chalange ;) 

Visą dieną darbe browsinau tattoo įvairiausias ir labai labai noriu tokios [tik ne su photoshopu užmestos ant prastos kokybės fotkės, o su rašalu pakištos po mano epidermiu]

Mama, tėti, jei šitą skaitot, žinokit, kad aš juokauju ;)

Rodyk draugams

JPod

2009-03-12

Coupland'as yra mano ultimate obsesion paskutinio laiko. Zombiai antroj vietoj ;).

JPod - uber geek-culture kronikos. Knyga prikišta įvariausių faktelių apie franšizes, greitą maistą, video žaidimus, brandus, visuomenės raidos tendencijas, plintančias autizmo formas ir t.t. ir t.t.  Super satyrinis Coupland'o stilius mane privertė replace'int miegą į 550 su viršum puslapių to ką aš ir mano draugai išties ir gyvenam. Visi tie prime-time serialai ir juokas iš jų, M&Ms, Skittles, Cola [jie pasigamino savo :) ], video žaidimai, Tetris varžybos, 1..2..3..Google!, GAP T-shirts, new-shoes day, pasaulio koncepcijų aptarimai, comics day, sci-fi obsesijos ir sumanumas visame kame.

<..The problem is, after a week of intense googling, we’ve started to burn
out on knowing the answer to everything. God must feel that way all the
time. I think people in the year 2020 are going to be nostalgic for the
sensation of feeling clueless..>

Skaitalas privalomas visiem hi-tech childs, tech worker'iams, geek'ams, net addicts ir šiaip slightly autistam. [btw, nereikia neigti, kad tu neturi nei menkiausio autizmo požymio, nes aš manau, jog galiu įrodyt priešingai]

<...If you’re an incredibly famous rich person who does more in one day
than I do in a month, does your perception of time’s passing go slower
or faster than it does for me?...>

Rodyk draugams