BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2009

TXT vs. Face to Face Interaction

2009-05-29

Nebesijaudinu dėl savo socialumo sutrikimų. Pasaulis toks.

Atiduok savo balsą.

Rodyk draugams

Dienos užduotis

2009-05-26

Meluoti sau. Profesionaliai.

Rodyk draugams

Happy Family

2009-05-25

Vakar vakare, 128-ojo  maršruto autobuse Clongriffin kryptimi, šiek tiek po 8:00 pm,  už mano nugaros tylą drumstė cypiantis moters balselis ir vaiko rankyčių plojimai. Moterytė mokė savo atžalą dainelės, kuri man pasirodė ytin pervert’iška: “I love you, you love me, we are happy family”. Galvoj sukilo asociacijos su teletabiais (”o dabar apsikabinkime, o dabar apsikabinkime”), tačiau skrandžio turinys pajudėjo viršun (moraliniam lygmenį), pamačius šią laimingąją šeimynėlę: mamytė visiška šliundrelė purvinomis rankomis, makiažo overdouzu, nutysusiais treningais ir cigaretėm kišenėj, bei ne vyresnė, nei šešiolikos, o vaikas .. turi tris 21-osios chromosomos kopijas (man suparaližuoja pirštus type’inant šios ligos pavadinimą, vienok). Manau, kad trečiasis happy family narys turi artimą giminystės ryšį su laimingąja mama, nes čia juk Airija, čia juk normalu dulkinti pusseseres.

On the dark side, mano reziduojamos šalies žmonės, susilaukę vaiko su aukščiau minėtu sindromu, uoliai aukoja santaupas bažnyčiai, šliaužioja keliais apie šventųjų paveikslus ir maldauja Dievo išvaryti šėtoną (taip, mes gyvename 21a.), nors man nepavyko aptikti nei vieno šaltinio, kuris, bent kaip stebuklą, pateiktų tokią štai galimybę. Apskritai, kaip gydomos genetinės ligos, mielieji ponai ir protingosios ponios? (”pakrapštykit, daktarėli, bišken mano chromosomas, kažkas ten ne to”).

Tačiau pažiūrim iš šviesiosios pusės, Airija visuomet parsiveža daugiausiai medalių iš special olympics, bei sugeba išlaikyti ytin cinišką humoro jausmą padabindama autobusiuką užpildytą vargšeliais incesto padariniais su perteklium chromosomų “precious cargo”.

Tai tiek juodojo humoro šiam rytui. Kartais galvoju - kur yra riba?

Geros dienos.

Rodyk draugams

Tąsus laikas

2009-05-22

Mane kartais apima bukovskiška panika. Perdaug žmonių. Nėra žmonių. Žmonių.. žmonių…

Tų kuriems jau seniai nerašau ir menu tik iš nuotraukų.

Tylos standartas.

(Y/N/Cancel)
->formatuojama atminties kertelė<-

Karuselės ir cukraus vata ant dešinės akies blakstienų, o kairioji užmerkta.

Uždaryti barai ir aukštakulnių kaukšėjimas. Šilko šiugždėjimas. Fejerverkai iššauna dangun sudraskydami lūkesčius į mažiausias elementariąsias daleles. Pilnas stiklainis fotonų po viengule lova.

Inbox(0)

Laiko mašinai detalių turi? Mano banko balanso stovis kaip sielos.
Tik ne šiuo metų laiku, kai pilni delnai lietaus, o akys debesų. Laikas labai tinkamas pabėgimams.

Amnezija ir pieniškas šokoladas.

Man patinka viešosios erdvės, kurios garantuoja anonimiškumą ir depersonalizaciją.

Karuselės, zefyrai ir kalašnikovai. Knygose.

Kai pirštus supjausto šviežias popierius ir raidės kvepia Dior J’adore.
Pasirinkimai, rinkimai, vaikai lauke kimiais balsais.

Serverio ūžimas ir niekada nenutylantis telefonas.

Replay? (Y/N)

Rodyk draugams

Škotija

2009-05-22

Taigi.. praeitą savaitgalį praleidome škotų žemėj, per trumpą laiką sugebėjom pasitrainioti po įstabiai žavų  Edinburgą,

Apsilankyti camera obscura muziejuj..

Įgyt kiltus, bei su jais paslankiot gatvėse (my dearest did it as well!!!!), ahh .. super.vau buvo stebėt žmoniųreakciją.

Mudviejų narcisizmas yra labai over the top, taigi gavom dėmėsio fontanus dėka ekstraordinaraus elgesio. Dargi paslankiojom požemiais, pasiklausėm ghost stories ir pasakojimų apie viešas egzekucijas. Edinburge abstu skiauterėtų pankų ir tokių jaukių obscure undergroundinių klubelių. Sumąstėm, kad norim ten gyvent. Vėliau stebėjom Highlands per autobuso langą..

..ir siurbčiojom Pinot Griogio laive skrodžiančiam Loch Ness’o vandenis.

Matėm keletą Nesių ..

Daugiau vaizdų čia ir čia.

Manau čia apsilankyti dar nekartą.. nors bedieviškai pavargom per tas dvi dienas mėgindami aprėpti visą Škotiją ir mano plaučiose vėl drambliai šokinėja tarp alveolių dėl suknistai drėgno klimato.

Rodyk draugams

Apie suvokimą

2009-05-15

Kartais tai kas tave erzina išties tavęs neerzina, o tėra aplnkybė ir katalizatorius, bet erzelio sukėlėjas ir priežąstis visai kitokia ir pašalinus priežąstį, anksčiau erzinusi aplinkybė nebekels rūpesčių ir nebeteks erzelio katalizatoriaus vaidmens tavo įstabiam gyvenime. Labai sveikintinas susigaudymo savo nuotaikose ir smegenų veiklos vingrybėse lygis, jei suvoki, kad ne plaukai susivėlę, batai nesiderina prie perlinių karolių, alga per maža, kolegos idiotai, gyvenimas nedžiugina, o paprasčiausiai miegot reikia po daugiau nei keturias valandas per parą savaičių savaites.

Su šiuo suvokimu save ir sveikinu.
Sprunku dabar savaitgaliui į Edinburgą su savo svajonių vyru. Šersim Nesę M&Ms’ais.

Rodyk draugams

Guinness World Record Attempt

2009-05-13

Vakar  Sashos b-day proga mėginom sumušti Guinness rekordą ofise. Kažkodėl manėm, kad tai vieni niekai. Pasirodė, kad anaiptol. Rezultats 5:4 mano naudai, tačiau pasaulinis rekordas 7. Šiek tiek trūksta..

Dabar smarkiai galvojam kaip čia prastūmt video ir idėją Ferrero Rocher [ar kas ten gamina šitą briedą] ir užsidirbt už promotion.

Ferrero Rocher moment from Sasha Bond on Vimeo.

Rodyk draugams

Gražu tarsi prieš mirtį

2009-05-13

Norėčiau, kad būtent tai skambėtų prieš man pabyrant pikseliais ir išsisklaidant po erdvę viso to kuo mane laikot molekulėm.

Ačiū, Dang.

Rodyk draugams

Susitaikymai ir pritaikymai

2009-05-11

Aš visada buvau tas aštrusis suvokimo kampas, funkcijos extremumas, maksimumo taškas ir išimtis iš visų taisyklių surašytų enciklopedijose. Turbūt todėl, o gal dėl Saturno gravitacinės jėgos, net bandant atrasti savo neadekvačios situacijai reakcijos priežąstis man netiko nei vienas “susitaikymo su situacija” psichologinis modelis. Vos tik suvokimas pasiekia pilkąsias smegenų ląsteles, iš karto peršoku prie susitaikymo, skip’indama neigimą, pyktį ir depresiją. Aš susitaikau su smiltelėmis byrančiomis smėlio laikrodžio stikliniame narve į iškreiptą, tačiau baigtinę begalybę. Nėra nei pykčio nei liūdesio mano begaliniam emocijų sąraše. Grimstu ramiai į amžinąjį niekur, tokį lengvą kaip miegas letargo. Kaip modernioji koma. Esu pati savo pasaulio centras ir atskaitos taškas. Stikliniame narve. Aspergerio sindromas? Self-obsesija?  Aš dalinuos savo savim su tavimi. Tik man suvokiamu būdu.

Reikalaujančiu morfijaus arba trankvivalentų.

Rodyk draugams

Puošnusis savaitgalis :: BASH’d

2009-05-11

Pirmiausiai pasakysiu, kad susitikinėju su savo svajonių vyru ir dėl to esu labiau nei laiminga. Nepaisant visų laimės baigtinių ribų ir t.t. Apie tai nekalbam. Tačiau endorfinai šoka euforijos maršų ritmais kai įsikibus Mr. K į parankę kaukšiu bateliais Dublino gatvėm.

Taigi, su dearest ir Miss N penktadienį išsipustėm ir nuejom pamatyt skandalingojo BASH’d.  Mūsų miestą dabar spalvina Dublin Gay Theatre Festival, o aš turiu amžinąją obsesiją gay stuff’ui, drag queens, ir t.t. , kurios priežąsčių ir pati perdaug nesuvokiu, o mano puikieji draugai tolerantiški mano pasijai.

Ir buvo tikrai super.vau. Vyryčiai puikiai valdė publikos nuotaikas pasakodami savo istoriją. Jau seniai nebuvau tiek juokusis, bet man alergija ir ima niežėti pilkąsias ląsteles nuo visos tos socialinės reklamos įterptos  Romeo ir Romeo istorijoj. Ir po “they are danger for us, so we have to become danger for them” pamaniau, kad visur turi būti ribos, net ir gėjiškojoj Sodomoj ir Gomoroj. Dar gi buvo paminėtas faktas, jog Nietche buvo gėjus, kuo kažkaip nelabai norėčiau tikėt, bet googlintis apie tai tingiu.

Any how.. gerai praleidom laiką, o paskui dar atradom labai puikų Tapas & Wine barą, kur parūkymo metu teko susipažinti su Fernando iš Granados ir jo bičiuliu Jose iš Sevilijos. No really, reikia nebedėvėt tų pertrumpų suknelių ..

Rodyk draugams