BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2009

Self’motivation’o Banalico

2009-07-30

Rodyk draugams

I’ll close my eyes and bite your tongue

2009-07-29

Rodyk draugams

National Milk Chocolate Day

2009-07-28

Liepos 28-oji yra Nacionalinė Pieniško Šokolado diena, su tuo jus ir sveikinu!

P.S. Aplankyk mane mano mieste Šokolado festivalio metu!

Rodyk draugams

Konsumerizmas allmighty

2009-07-27

Kokios dar aukštesnės vertybės gali glūdėti nacijoje, kurios pagrindinė pirmadienio ryto naujiena, pokalbio tema visose įmanomose medijose yra ši? O tuo tarpu žmonės rikiuojasi nuo paryčių norėdami pirmi prisiliesti prie skandinaviškos šiukšliadėžės ar kėdės. Pa.Te.Tiš.Ka. Tarsi keturios didelės tabletės supakuotos į spindintį, tviskantį popierių.

Rodyk draugams

Kava ir Moteriškas Supratingumas

2009-07-24

Kiekvienas penktadienis yra Starbucks Day mano ir Miss S gyvenime, nepaisant finansinių tendencijų ir seisminės* statistikos. Mažas šventinis ritualas skelbiantis savaitgalio įžangą.

Taigi ir šiandieną išlipu iš automobilio Liffey krantinėj ties IFSC. Miss S nuvažiuoja  (tokiu būdu mėginame sutaupyti laiko).  Apsiginkluoju iPod’o ausinėm ir Skye - what’s wrong with me, pats tinkamiausias track’as airiškam penktadienio rytui. Žingsniuoju prekybos centru, kurio marketingo skyrius nuo pat atidarymo mano, kad shoping’as kažkuo siejasi su klasikinės muzikos didybe ir būtent tokio dažnio garso bangos atsimušinėja nuo stiklo vitrinų ir marmuro grindų, skelbdamos vanitas vanitatum et omnia vanitas neginčijamą vakarų pasaulio dogmą.

Mergaitė iš Starbucks (berods brazilų kilmės) mane jau pažįsta ir sveikinasi su tokiu šiltu draugišku prieskoniu, kaip koks žiupsnelis cinamono į vakarinę kavą.

- Can I get two dark cherry mocha frappuccino’s, please, - suvibruoja balso stygos mano balsas interferuojasi su  Bethoven’o kažkelintąją.

- With cream on the top? - gundo mergaitė už prekystalio.

Prieš akis prabėga riebalų nusiurbimo operacijų kainoraštis ir suskystintų riebalų tekančių lataku įvestu į paciento poodinį riebalinį sluoksnį vaizdas (mano močiutė visą gyvenimą praleido operacinėje padėdama gražinti kūnus ir pildyt savo tuštybę).

- Yes, please, - nuleidžiu akis kiek susigėdus savojo godumo.

- I knew it, - supratingai nusišypso mano naujoji suokalbininkė ir abi pajuntame labai stiprų tarpusavio ryšį.  Tarsi priklausytumėm kokiai anoniminių grietinėlės addict’ų bendruomenei ir leistumėm sau kartą į metus tą nuodėmę slapčia nuo kitų paramos grupės narių.

Slapstyk mano paklydimus, sese, vietoj dar cherry sirupo pagardinus frappuccino karamele. Darau ir didesnių nuodėmių, tačiau nutyliu viską.

Tipenu su lengva euforija tarp smilkinių Seán O’Casey tiltu ir jaučiuosi ne viena šiam pasauly. Rytinių laikraščių negaliu paimti, nepaisant to, kad popiergaliai man beveik brukami į dantis, nes abiejose rankose po milžinišką plastikinį puodą su mano potencialaus nusikaltimo įrodymais. Taip ir nesužinau, kas nutiko pasaulyje kol aš miegojau.

Tačiau moteriškas supratimas ir sulidarumas vistik egzistuoja, kad ir kiek toli vienas nuo kitų būtų nutolę kontingentai kuriuose glūdi mūsų šaknys.

*Mano reziduojama šalis yra saugiausia vieta žemėje seisminiais klausimais.

Rodyk draugams

Buy Me Stuff

2009-07-22

In case mano studijų mokestis, kraustymaisi ir kitos nepalankios aplinkybės šluoja sąskaitas tarsi uraganai kokį nelaimingą regioną, tai you are more than welcome to get me some stuff, mielas skaitytojau, mano būsimiem naujiem namam (žinau žinau .. aš tikras keliaujantis cirkas su tais kraustymaisi).

Here we go..

Kam nepatinka Gummy Bears ? Visiem patinka :) Pasak gamintojų šie šviestuvai dienos metu vaiko nuobodulį, o naktį apšviečia gyvenimą LED’ais.

čia

Šitas skėtis sureagavęs su lietaus vandeniu įgyja spalvas. Ne namams bet turint galvoj kur gyvenu, tai gal pakeltų seratonino koeficientą ;)

čia

Kad mano sapnai būtų saldesni :)

čia

Palaikant gamtos tematiką miegamąjame

čia

Mergaitės visada nori batų :)

Šičia

p.s. ok, šitus nusipirksiu pati..

ir pabaigai .. tokio dalyko mūsų naujam balkone:

va taip vartotojiškai mes gyvenam šiandien.

P.S. Buy me stuff!

Rodyk draugams

Tees, Spam

2009-07-21

Noriu šitų.

čia.

Rodyk draugams

Aplinka

2009-07-21

Kartais susimąstau: ar aš ir mane dominančios temos perdaug sparčiai tobulėja ir kyla ar visas likęs pasaulis labai greitai degraduoja, kad aplink lieka vis mažiau ir mažiau žmonių su kuriais man būtų įdomu kalbėti ir kurie neimtų baugščiai į mane dirsčioti po kelių minučių chat’o ? Tai kaip ten yra, mieli draugai? Visdar sugebam pakelt akis virš lovio iš kurio mintam ir pakalbėt apie abstrakčias formas ar pykstam ant LetMeFly už pseudo - intelektinį snobizmą?

Šiandien manau, kad jus visus išsigalvojau. Teesat mano mažos pasamonės miniatiūros. Labai jauki būsena.

Rodyk draugams

The End? And.. ?

2009-07-20

Visą savaitgalį praleidau savo mėgstamiausiam salos mieste -  Galway, nes vyko Art Festival . Kad ir kaip bebūtų ironiška - aplankytų galerijų ir consumed kokteilių santykis manęs nei kiek nedžiugina ir kiti įvykiai verčia norėt važiuot prie jūros atlikt logoanalizės ir perstatyt savo prioritetų kortų namelio, bei susirgti amnezija būtų palanku ir paranku. 

Daug laiko praplepėjau su viena puikia mergaite, kuri sutinka su visatos formulės egzsitavimu ir irgi pasvajoja gyventi postapokaliptiniam pasaulyje, bei sapnuoja apokalipsę bent kartą per savaitę. Gera sutikti gentainių, taip sakant. Juolab, kad mes jau kelis mėnesius gyvenam po vienu stogu.

Tačiau ne apie tai aš. Ta pati mergaitė gatvėje netyčia buvo priversta acceptinti iš Jahovos liūdytojų lankstinuką, kurį vėliau su visa crew smulkiai išnagrinėjom sekančiam bare prie Pinot Grigio taurių ir alaus bokalų. 

Normalus sveikas pilietis besilaikantis visuomenės rėmų įsikibęs dantimis šiek tiek pašiurpsta išgirdės The End terminą, nes betkokia pasaulio pabaiga kažkodėl visuotinai vertinama, kaip šiurpus dalykas. Tačiau būtent tai, tarytum gerąją naujieną, skelbė Jahovistų popiergalis su gražiom iliustracijom: The End Is Soon! Ateina pabaiga kančioms. Tuomet, kai Miss S tai perskaitė garsiai ir susimąstė, aš paklausiau visų:

- Ar jūs kenčiate dabar?

Ir visi ėmėm juoktis, nes vienintelė tos popietės kančia tebuvo neišgyvenamos  pagirios. Gal ir perdaug čia hedonizmo. 

Vėliau kalbėjom, kad visas tas pasaulio ir žmonijos gelbėjimo planas vystomas visose religijose ir filosofijose turėtų atrodyti baisinis bullshit betkuriam protiškai įgaliam žmogui.

1. Reikia gelbėt planetą. Nuo ko ? Kas su planeta negerai? Maybe go cool down and get some life?

2. Reikia gelbėti žmoniją. Nuo ko ? Ir [svarbiausia] kam?Vardan ko?

Aš jums pasakysiu.

Nebus jokios pasaulio pabaigos, jūs visi mirsit kaip ir priklauso neišgyvenę jokio didžiojo momento savo laiku, kuris priklauso nuo gyvenimo būdo, genetikos ir šiek tiek nuo aplinkybių. Niekas jūsų neišgelbės, nes jūsų gelbėt nereikia, nes viskas yra taip kaip turi būti ir viskas yra DAMN GOOD! O jei taip nėra , kalti esate tik jūs patys. Tačiau jei labai jau bijote gyvenimo, visada galite papildyti kokios sektos sąrašus savo vardu.

Gero vakaro

Rodyk draugams

Popietės mintis

2009-07-15

Štai kaip aš pasijuntu kai dauguma žmonių nusuka akis šalin po penkių minučių mano laimės teorijos paskaitos, nors nespėju pabaigt nė įžangos. Kasdien tarsi didelis zoologijos sodas aplink :) bet viskas gerai, geriau nei tu manai.

(Iš čia)

Jei kiti jaučiasi taip pat apie mane, tai vadinasi viskas uber :)

Rodyk draugams