BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugpjūtis, 2009

Paskutiniu metu žiūrėti mūvikai

2009-08-24

MOON

Labai puikus filmas vienatvės nagrinėtojams. Duncan Jones istorija ir t.t. gal ir nespindi išmone, tačiau galima rasti kabliukų egzistencinėms blevyzgoms. Kita vertus ir Mėnulio paviršius visai gražiai atvaizduotas ir daug verti smiley faces roboto pagalbininko upgrade’into AI ekraniukyje. Mano pagrindinė idėja po filmo buvo: jei viskas taip susiklostytų (kaip tame filme), kad tu sutiktum save, ar tu pats/pati sau patiktum? Čia žvelgiant per P.McKennos tikrojo savęs atradimų mokymo prizmę. Daugiau nespoinlinsiu, pažiūrėkit ;) Labai atvira esu diskusijoms jei kas suinteresuotas, apie tą savęs sutikimą akis akin.

INGLORIOUS BASTARDS

Nepaisant mano ultimate obsesijos Tarantino taškymosi kraujais stiliukui, išlaikytam ir šitam filme, kurio, spėju, visi laukai su nekantrumu, man filmas visiškai nepatiko, nes darausi kažkodėl kiek skystoka visokiais su tautų istorija susijusiais klausimais.

BTW, pastebėjau, kad rudenį bus keletas gerų apokalipse dvelkenčių šedevriukų ;)

Rodyk draugams

Už ką jiems moka?

2009-08-15

Stebėjau čia dabar kelias dienas statybininkus po balkonu besitrinančius pirmyn atgal. Jūs man, paaiškinkit, už ką šiti žmonės gauna pinigus?

Ir taip gerą valandėlę besiražydami, snausdami ir keisdamiesi mobiliųjų telefonų melodijomis, kol šeštadieniniai dvigubi euriukai į kišenėles specūros kapsi…

O štai čia Slavikas iš Zakopanės, kurio tikrasis pašaukimas - būti fotomodeliu arba šokėju. Tačiau likimas Slavikui skyrė stulpelio laikytojo rolę statybų plaščiadkėje..

Mano verslo planas - esiu vakarop pas vyrus su nuotraukom šantažuot, jei nesidalins savo atlygiu, tai bėgsiu pas prarabą su nedarbo įrodymais, gal skirs man kokį prižiūrėtojos vaidmenį šitam objekte.

Rodyk draugams

Law of Attraction

2009-08-09

Kartais tenka baidyti savo norus besibraunančius iš sąmonės į pasamonę, tarsi uodus šiltą vasaros vakarą prie ežero pamiškėj mėginančius pasimaitinti tavo krauju paliekant skausmingus patinimus.

“Manyk apie save kaip apie savo norus pildančią. Tik viskas keista maniera. Kliaukis law of attraction”. Sumirksi draugužio sms mano mobiliojo telefono ekrane vieną iš praeitos savaitės dienų, kuomet sėdėjau kambario kampe apsikabinus kelius ir spoksojau į miniatiūrinį voro pasaulėlį ant palangės. Nuo to laiko stengiuosi įsivaizduoti savas mintis tarsi medžio lapus plaukiančius upe, kuomet stebiu šiuos nuo kranto ir paprasčiausiai paleidžiu.

Koks galingas ginklas yra sąmonė ir savisąmonė. Jei nemoki viso to gerai valdyti gyvenimas gali pavirsti viena didele nesamone. Kiek kartų senuose namuose stebėjau lėktuvus per langą (gyvenome netoli oro uosto) ir patyliukais įsivaizdavau kaip metaliniai paukščiai mano valios pasekoje sprogsta. Tai niekada neįvyko. Atradau, kad tik savo gyvenimą gali griauti/kurti savais norais.

Praeitą ketvirtadienį kraustėmės ir su jau anksčiau minėtu draugužiu plepėjom apie gyvenimo keitimą ir kaip puiku būtų ne tik nauji namai, bet ir naujas darbas. Turbūt kai pats neturi valios kažką keisti tai kažkas iš aukščiau pasirūpina sudaryti sąlygas taviesiem pokyčiams tapti neišvengiamais. Tą patį vakarą manasis valdantysis direktorius man įteikė mano paskutinįjį algalapį ir ašaringą atsisveikinimą. Įžvelgi čia asociacijas?

Vėlgi aukščiau minėtam asmeniui tų pačių pokalbių metu guodžiausiu dideliu nuovargiu, atostogų ir nieko neveikimo poreikiu, beigi tuo, kad labai noriu, jog kasnors tiesiog pasirūpintų manim ir mano gyvenimu, beigi nereikėtų nieko daryti, nors trumpam. Viskas taip ir įvyko, tik labai jau keista maniera. Tiesa, galima čia pripaišyti ir ekonominio klimato įtaką, tačiau kaip paaiškinti kodėl būtent dabar, po konkrečių pamąstymų?

Dar daug panašių smulkmenėli prieš ir po, tokių kaip dearest paminėjimas, kad “rytoj tau tikrai paskambins dėl darbo interview”, kas buvo tiesa, Miss N pastebėjimas, kad mano darbo paieškos niekada netruko ilgiau dviejų savaičių ir visos kitos bičiulių prognozės.

Taigi, mielas skaitytojau, būk labai atsargus norėdamas, galvodamas ir gyvendamas. Nes tu kuri savo likimą. Tiesiogiai.

Rodyk draugams