BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugsėjis, 2009

Apie pigius dalykus

2009-09-30

Nuo vidurnakčio iki dabar mane kamavo lengvas nesimiegojimo procesas, todėl laiką žudžiau browsindama po svetimus gyvenimus visokiuose social web’uose. To pasekoje neišvengiama tapo viena išvada, kurią dabar va jau ir paviešinsiu.

Pigiems žmonėms patinka pigūs daiktai. Tačiau tai anaiptol nėra blogai,nes pigiems daiktams irgi reikalinga paklausa. [Kitais žodžiais - pigių daiktų tikslinė rinka ir yra pigūs žmonės]

Airijoj pardavinėjamas šlamštas

Tai gi, jei ne kvailiai, tai kas pirktų rožines delfinų figūrėles? Kiek Kinijos plastmasinio šlamšto fabrikų sustotų, jei žmonės vieną dieną užsikrėstų virusu nuo kurio jų IQ kilstelėtų keletu punktų bei imtų svarstyti prieš pirkdami C-rate’ines plastikines figūrėles savo kambario dekorui?

Taip kad viskas yra gerai.

Any how, mane vistiek žavi tai, kad kažkas visdar mano jog raudonom ilgakotėm rožėm apmėtyta lova ir pigiais apatiniais dėvinti mergšė toje lovoje yra kokia tai pseudo-prabangos migla, kurią reikia paskleisti po cyber erdvę, kaip savo “ne veltui ” gyvenamo gyvenimo garantą. Kas liūdniausia, tų taip dabar manančių kontaktai kažkada teršė mano telefonų knygeles ir elektroninį paštą. Gerai, kad pavasarinių tvarkymųsi metu atfiltruoju ir spam’inius žmones. Siūlau ir tau.

Labanakt.

Rodyk draugams

Sekmadienis :: reziumuojant viską

2009-09-20

Rodyk draugams

A is for Accident

2009-09-16

Išsiruošėm su dearest šiandien į pavakarę į tą jau Irish Moder Art Museum, tačiau kosminės jėgos ir planetų išsidėstymas buvo ryškiai nepalankūs ir visas miesto transportas patyrė paralyžių, kuomet buvo pažeista centrinės arterijos cirkuliacija. Bet žmonėms juk patinka visokios ten avarijos? Skanaus.

Turbūt tai kad mūsų kultūriniai poreikiai liko nepatenkinti nėra tokia jau baisi problema prieš šio įvykio nukentėjusiųjų nelaimes. Plačiau čia. Bet tiek daug fotografų vienoj vietoj jau senai nemačiau.

Šitoj vietoj vėl prisimenu kaip prie degančio namo stovi būrys žioplių ir kad twitterina savo iPhone’ais, kad twitterina, o kiti, kad uploadina fotkes į FB ar savo blogus, kad uploadina. Juk prieš gerą dešimtmetį dar būtų visi puolę padėt to jau gaisro gesint .. informacijos era, ble ..

Rodyk draugams

Mūvikai ir grindų šveitimas

2009-09-16

Taip jau Dievo malonės ar Saturno gravitacinės jėgos dėka išpuolė, kad vakar turėjau nenumaldomą poreikį naikint betvarkę iš gyvenamosios erdvės, o kadangi nuo mažų dienų tai traktuoju kaip akivaizdžią laikošvaistą, tai visuomet tokiu atveju žiūriu kokios dokumentikos arba klausausi audiobook’ų. [Mokykities iš manęs]. Matyt iš tėvo paveldėjau, kad betkokia nei akiračio neplečianti, nei malonumo neteikianti veikla yra waste’as. Nebrendam į filosofines girias.. Peržiūrėjau sekančius:

GENERATION RX

Šitą, labai durna konspiracijos teorijos mūviko maniera suręstą, visai neblogą žiūralą gavau iš Miss N su tag’u “šitas geras filmas, patiks tau”. Gal atsimenat tą reklamą, kurios, berods, atsisakė Lietuvos medios, apie linksmąjį zolofto akmenėlį? Džiaugiuosi, kad mūsų nepasiekė ir spalvinimo knygelės su kengūriuku, kurį buvo imta šerti happy pills, kad draugo išsikraustymo pasekoje apnikęs liūdesys išsisklaidytų. Neįsijausiu į temas nuo kurių man kraujas užverda. Filmas apie tai kaip korupcijos keliu legalizuoti vaistai vaikus paverčia savo tiksline rinka, užtikrinančia farmacijos kompanijoms vartotojus iki gyvenimo galo, tačiau sugriaunančius tų jau vartotojų ir jų šeimų likimus. Kita vertus.. o kas čia naujo?

IF I DIE TONIGHT

Esu baisi skeptikė tokio tipo žiūralams, nes manęs tai nepalietė. Čia, aišku, nėra intelekto beribiškumo rodiklis, veikiau trumparegystė. Tiesiog iš pagrindų nemėgstu bet kokių konfliktus su policija nagrinėjančių patetiškų dalykų, todėl daugiau jau ir nekišiu savo neargumentuotos nuomonės. Trumpai - filmas tai kaip policijai naudojantis savo tarnybine padėtimi ir viršijant reikalavimus žūsta nekalti, ar bent tokiais pateikti šiame filme, žmonės. Informacingumas - 0. [Informacingumas, numanau, mano asmeninis terminas :D ]

GOOGLE ME

Man labai patinka filmo web’as, bet filmas buvo pernelyg nuobodus net kaip backbroundas virtuvės grindų šveitimui. Nors media mano kitaip ir idėją bei atlikimą liaupsina. Idėja OK. Bet man čia iškyla amžinasis klausimas: KAM TO REIKIA? Dabar jau neturiu noro google’int kur ten buvau radus gerą review apie šitai, tačiau kažkur buvo ;)

102 MINUTES THAT CHANGED AMERICA

Pasižymiu lengvu fetišu visiems filmams apie 11/9. Mėginu pati pastebėt tuos jau akivaizdžius dalykus griūnant bokštams ir t.t. Dvi valandos geros videodokumentikos be nereikalingų komentarų ir nuomonės. Labiau tinkamas atidžiam žiūrėjimui, nei background’ui prie skalbinių lyginimo, bet kadangi visos moterys yra robotai multitaskeriai tai susidorojau puikiai.

Paskui jau labai reikėjo kokio tais juoko .. todėl ..

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS ABOUT TIME TRAVELING

Labai gerai nes britai statė, nes britiškas akcentas ir nes Chris O’Dowd [airis iš IT Crowd'o kuris yra so so so so cool] ir labai gerai, nes kaip tais nenuobodžiai ir tikrai intertaininančiai, nors nieko ir perdaug ypatingo. Smagu, kad britai šaiposi iš amerikiečių. [ - It looks like everyone in the future - americans.] Ir uber quote: [-You're a girl who likes science-fiction who doesn't have tattoos.] Skanaus.

O prieš miegą reikėjo praturtinti pasamonę lavonų atvaizdais, be abėjo ..

DEAD SNOW

Weeee zombie time! Čia vienas iš fetišų kuriuos share’inu su dearest. Filmas durnas, bet patinka zombiai naciai baltam Norvegijos kalnų fone. Aplamai turiu lengvą fetišą skandinavų kinematografijai. Labai interteininantis ir juokingas filmas, kartais privertęs krūptelėti. Labai gražūs bratz’ų megstiniai ir nu žiauriai juokinga sekso scena lauko tualete. Būtinai pažiūrėkit ir nevokit nacių aukso. Jei tą patį būtų statę holivude tai būtų labai blogai.

Tai va tiek žiūralų .. namai blizga tviska ir laikas nesusieikvojo veltui.. Labanakt.

Rodyk draugams

Tautų nepakantumas

2009-09-15

Parašiau vienam žydui laišką dėl Kabalos studijų centro Dubline. Praėjo jau bemaž savaitė be atsako.. Kadangi žydus mėgstu, tai jiems orientuotą pyktį lieju ant lenkų..

O kodėl jūs bandot ieškot logikos moters poelgiuose tai aš irgi nežinau.

Rodyk draugams