BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2010

Internet VooDoo arba Friday’s WTF?

2010-01-29

Draugai ir prijaučiantys, arba šiaip protaujantys. Pasakykit man kas čia per velniava:

FireFox’as mielas lapiukas visuose webuose kažkodel panaikina tel nr prie kompaniju kontaktu. Su EI telefono numeris matosi ok. Keisčiausia, kad faxo numeriai kontaktuose matosi  abiejose naršyklėse. Check it your self:

No really, wtf? Pa’skype’inau protingam vyrui, patikrinom plugin’us, nieko įtartino nėra, o problema išlieka.Jei tikrini page source  telefono numeris yra, other ways nesimato. Kaikuriais atvejais net tekstas pasislenka ten kur tel nr buvo. Paselectinus - tuščia vieta, nėra jokių simbolių.

Tai va dabar tu man atsakyk: WTF?

Be to iš outlook’o mano parašo irgi dingo telefono numeris.

P.S. Paveikslėliai pasididina paklikinus.

Rodyk draugams

Viennese Actionism ir Peržiangiamų Ribų Priežąstys

2010-01-07

Aš visiškai nesuprantu modernaus meno, galite už tai mesti į mane ar į mano daržą akmenį, pasigendu ten estetikos nors tu ką. Su postmodernizmu dar so so .. siurealizmas net gi patinka, tačiau kaikurios modernumo kryptys perkopia tam tikras ribas ir nužingsniuoja mylias užribiu. Net ir fluxus (tenesupyksta J.Mačiūno gerbėjai) man, kaip bičiulis mėgsta sakyti, “it’s fun, but is it art?” jausmus tesukelia. Tačiau aš apie kiek didesnį ekstremumo tašką kreivėje norėjau pasikalbėt su tavim, mielas skaitytojau. Kadangi jau Naujuosius metus sutikinėjau Londone, tai pasinaudojau proga apsilankyti Tate Modern, su tikslu pagaliau pavėpsot į Andy Warhol originalus, nes šitam diedui aš vistik turiu obsesiją. Bebrowsinant po tą jau modenumo meką su dearest ir bedžiūgaujant atradus darbus meninkų kurių pavardes teko girdėti dailės mokykloj aptikau tai ko dailės mokykloj manęs vistik nemokė - avangardistus Viennese Actionists. Kadangi turiu lengvą fetišą tokiems menininkams kaip Romain Slocombe, bei visai medical fetish fotografijos estetikai, tai labai jau užkabino akį, tik tos jau anksčiau minėtos estetikos neradau tiek kiek tikėjausi. Viennese Actionists praktikavo performancus praskiestus kūno skysčiais, gyvulių kūno dalim, krauju ir pabarstytus visai nesofistikuotu žiaurumu.

Tas barzdotas vyrytis kurį matei video yra Hermann Nitsch. Jis mėgdavo aukoti savo kūną menams tiesiogine prasme. Imk dar vieną jo saldainį su galvijjų vidurių įdaru..

O jei nori ir daugiau vaizdų ..

Visą šitą “meninį” reiškinį vertinu labiau iš socialines pusės ir tai man sukelia didelį antropologinį susidomėjimą. KODĖL? Kas verčia ilgabarzdį Hermaną manyt, kad pastarieji veiksmai yra pasigėrėjimo verti? Kas verčia publiką susirinkti stebėti kiaulės kraujo ir vidurių taškymosi ant nuogo moters kūno. Šokiravimo menas? Dabar jau nebepamenu kas man aiškino, kad viskas dėl laikmečio dvasios, žmonės ieškojo revoliucinės saviraiškos. Ar jie rado tai ko ieškojo karvės išmatose? Ką tu manai, intelektualusis skaitytojau?

Rodyk draugams