BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Law of Attraction

Kartais tenka baidyti savo norus besibraunančius iš sąmonės į pasamonę, tarsi uodus šiltą vasaros vakarą prie ežero pamiškėj mėginančius pasimaitinti tavo krauju paliekant skausmingus patinimus.

“Manyk apie save kaip apie savo norus pildančią. Tik viskas keista maniera. Kliaukis law of attraction”. Sumirksi draugužio sms mano mobiliojo telefono ekrane vieną iš praeitos savaitės dienų, kuomet sėdėjau kambario kampe apsikabinus kelius ir spoksojau į miniatiūrinį voro pasaulėlį ant palangės. Nuo to laiko stengiuosi įsivaizduoti savas mintis tarsi medžio lapus plaukiančius upe, kuomet stebiu šiuos nuo kranto ir paprasčiausiai paleidžiu.

Koks galingas ginklas yra sąmonė ir savisąmonė. Jei nemoki viso to gerai valdyti gyvenimas gali pavirsti viena didele nesamone. Kiek kartų senuose namuose stebėjau lėktuvus per langą (gyvenome netoli oro uosto) ir patyliukais įsivaizdavau kaip metaliniai paukščiai mano valios pasekoje sprogsta. Tai niekada neįvyko. Atradau, kad tik savo gyvenimą gali griauti/kurti savais norais.

Praeitą ketvirtadienį kraustėmės ir su jau anksčiau minėtu draugužiu plepėjom apie gyvenimo keitimą ir kaip puiku būtų ne tik nauji namai, bet ir naujas darbas. Turbūt kai pats neturi valios kažką keisti tai kažkas iš aukščiau pasirūpina sudaryti sąlygas taviesiem pokyčiams tapti neišvengiamais. Tą patį vakarą manasis valdantysis direktorius man įteikė mano paskutinįjį algalapį ir ašaringą atsisveikinimą. Įžvelgi čia asociacijas?

Vėlgi aukščiau minėtam asmeniui tų pačių pokalbių metu guodžiausiu dideliu nuovargiu, atostogų ir nieko neveikimo poreikiu, beigi tuo, kad labai noriu, jog kasnors tiesiog pasirūpintų manim ir mano gyvenimu, beigi nereikėtų nieko daryti, nors trumpam. Viskas taip ir įvyko, tik labai jau keista maniera. Tiesa, galima čia pripaišyti ir ekonominio klimato įtaką, tačiau kaip paaiškinti kodėl būtent dabar, po konkrečių pamąstymų?

Dar daug panašių smulkmenėli prieš ir po, tokių kaip dearest paminėjimas, kad “rytoj tau tikrai paskambins dėl darbo interview”, kas buvo tiesa, Miss N pastebėjimas, kad mano darbo paieškos niekada netruko ilgiau dviejų savaičių ir visos kitos bičiulių prognozės.

Taigi, mielas skaitytojau, būk labai atsargus norėdamas, galvodamas ir gyvendamas. Nes tu kuri savo likimą. Tiesiogiai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “Law of Attraction”

 1.   EternalEnigma rašo:

  aha, bet kažkodėl man, pvz., sąmoningas kažkokio vaizdinio/noro/troškimo nešiojimasis materializuojasi LAAABAI negreit… o gal reik tiesiog nesusikoncentruot?

 2.   Real Maumas rašo:

  Vargu bau, katinėli. Gyvenimas – idiotiškiausia, nenuspėjama, akivaizdžių ir plika akim neįspoksomų aplinkybių samplaika. Įžvelgti jo priežasčių/pasekmių ryšius sunkiau negu atrasti siūlo galą tam pačiam voro pasaulėlyje po palange. Gali perbėgti pusę miesto, kad jo prieigose pakliūtum po medieną vežančio sunkvežimio ratais, o gali tiesiog palaukti jo gatvėj prie savo namų. Jei jau lemta mirti, tai koks skirtumas kur. Jei jau lemta būti laimingu, tai koks skirtumas kiek pastangų į tai sudėsi. :)

 3.   EternalEnigma rašo:

  Bet būti tokiu fatalistu kaip jūs, Real Maume, yra kraupu!!! Kai visos tavo pastangos nueina veltui, nes kažkur anksčiau Gyvenimo Knygoje ar dar kokiam biese būna įrašyta, kad bus taip ir ne kitaip, - koks tikslas tada išvis egzistuot?

 4.   Real Maumas rašo:

  Aga: “koks tikslas tada išvis egzistuot?” … DJ gerb. EternalEnigma uždavėt ko gero top 10 viršūnėje jau kelias dešimtis tūkstantmečių kabantį klausimą. Atsakymo į jį narado nei Platonas, nei Dostojevskis, nei Šiaulių Saulėns…

 5.   cheap gucci shoes rašo:

  For China, the WTO accession is also a political question, and a matter of self-respect and dignity.

 6.   Etta Mehdi rašo:

  I truly feel this web-site wants far more consideration. I’ll most likely be again to read far more, thanks for that information.

Rašyk komentarą