BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Around me’ kategorija

Internet VooDoo arba Friday’s WTF?

2010-01-29

Draugai ir prijaučiantys, arba šiaip protaujantys. Pasakykit man kas čia per velniava:

FireFox’as mielas lapiukas visuose webuose kažkodel panaikina tel nr prie kompaniju kontaktu. Su EI telefono numeris matosi ok. Keisčiausia, kad faxo numeriai kontaktuose matosi  abiejose naršyklėse. Check it your self:

No really, wtf? Pa’skype’inau protingam vyrui, patikrinom plugin’us, nieko įtartino nėra, o problema išlieka.Jei tikrini page source  telefono numeris yra, other ways nesimato. Kaikuriais atvejais net tekstas pasislenka ten kur tel nr buvo. Paselectinus - tuščia vieta, nėra jokių simbolių.

Tai va dabar tu man atsakyk: WTF?

Be to iš outlook’o mano parašo irgi dingo telefono numeris.

P.S. Paveikslėliai pasididina paklikinus.

Rodyk draugams

Priežąstys ir pasėkmės ::warning: totaly shalow and pointless post ahead

2009-10-29

Gerai, da pustim (kaip kokie rusų mokslininkai), kad radau priežąstį tam jau negalėjimui nieko veikt (gal greičiau NUveikt, t.y. atlikt iki galo ar bent jau vidurio). Yours trully sufferina nuo  Focus Deficit Disorder.

Bet tai yra normalu, vadinasi esu pilnavertė vakarietiškos visuomenės dalelė. Pasak knygų, reikėtų maistan bert daugiau rozmarino ir kvėpint kambario kampus pipirmėtės aliejais. Tačiau turint galvoje toksinų kiekį, kurį kasdien turi absorbuoti mano organizmas, tai vargiai padės. Bet tai keep on possitive.  Viso to pasekoje pabaigiau H. Murakami Prisukamo Paukščio Kronikas ir pradėjau skaityt mamos atsiųstą savigydos vadovą, kuriame ir atradau aukščiau minėtus atradimus. Toliau kepu sau pyragus šeimai ir laukiu stebūklingo aromaterapijos poveikio.

Rodyk draugams

Vėl pigūs dalykai..

2009-10-19

Ką veiki?

Aš švaistau laiką tarsi kokį San Antonio paplūdimio smėlį saujom į nebūtį. O koks gražus šiemet ruduo.. Vakar po repliojimo Bray Head, saulei nusileidus, uodėm tą rudenio aromatą. Deginamos anglies, sudžiūvusių lapų ir vanilinės kavos kokteilis tvyrojo ore pasklidęs tarp žaidimų automatų ir atskiestas Airijos jūros moliuskų arijom, bei gėjaus taivaniečio spygavimais apie jo piercing’ą liežuvyje. Būties lengvumas ir traukinio bėgiai.

Gyvenu gerai.

Vakar prisiminiau ką reiškia kai savaitė prasideda sekmadienio vakarą. Dėliojau žodelius į mozaikas įrodančias proceso priority prieš rezultatą marketingo vingrybių tuštybės mugės prekystaliuose iki penktos ryto, o po poros sapnų jau gaminau dearest pusryčius. Kai mažiau miegu esu kažkiek laimingesnė. Nors seratonino rezervuarai vidiniuose rūsiuose jau kuris laikas neužsipildo palaiminga hormonų esencija. Nieko nepadarysi. Niekas neįdomu.

Kol Dearest dirba, o likusi šeimos dalis įrodinėja savo profesinius gabumus atitinkamoms įstaigoms, browsinu paraudusiom akim po social web’uose dislokuotas pažįstamų mergšių nuotraukas ir svarstau ar tos barbytės, kurios demonstruoja išblukusias, nesufokusuotas fotografijas sukomponuotas tarp morkų lysvės ir šiltnamio dėvint Gariūnų mados namų ekskliuzyvinius skudurus ir išvirtusias savo pieno liaukas yra laimingos? Jų gyvenimas rodosi toks mažučiukas. Kaip gyvenimas gali būt toks mažytis? Du barai, pora gatvių, keletas stulpų, apnuogintas įtrauktas pilvas, pora pseudo-brandų ir atkištos lūpytės. Pigu. Stebėtinai pigu. Tačiau kol esi jaunas/jauna ir tavo asmenybė formuojasi skaitmeninėj erdvėj įtakota nesibaigiančio dėmesio poreikio, o pilkosios ląstelės neblizga išmone..

Bet aš pavydžiu tiems kurių poreikiai apsiriboja loviu iš kurio ėdama ir išskėstų kojų sceniniais vaizdais . Pastarieji bent jau neišgyvena egzistencinių krizių ir savirealizacijos stokos. Save realizuodami elementariausiu pasikrušimu nuomotam hostelio kambaryje arba ant automobilio galinės sėdynės.

Kodėl man taip bado akis tos mergšės? Nežinau .. aš kaip marketingistė mėginu surast originalų būdą iš jų bukumo užsidirbt maksimalias sumas minimaliomis darbo sąnaudomis [IT dresūros palikimas, darbo optimizavimo uždaviniai :D ].

Kaip tik priėjau tą smegenis pajungiančios knygos skyrių kuris kalba apie savęs pateikimą..

Tai va .. Neužsibaigia mintis nuvalkiota ir paprasta.

Gero vakaro.

Rodyk draugams

A is for Accident

2009-09-16

Išsiruošėm su dearest šiandien į pavakarę į tą jau Irish Moder Art Museum, tačiau kosminės jėgos ir planetų išsidėstymas buvo ryškiai nepalankūs ir visas miesto transportas patyrė paralyžių, kuomet buvo pažeista centrinės arterijos cirkuliacija. Bet žmonėms juk patinka visokios ten avarijos? Skanaus.

Turbūt tai kad mūsų kultūriniai poreikiai liko nepatenkinti nėra tokia jau baisi problema prieš šio įvykio nukentėjusiųjų nelaimes. Plačiau čia. Bet tiek daug fotografų vienoj vietoj jau senai nemačiau.

Šitoj vietoj vėl prisimenu kaip prie degančio namo stovi būrys žioplių ir kad twitterina savo iPhone’ais, kad twitterina, o kiti, kad uploadina fotkes į FB ar savo blogus, kad uploadina. Juk prieš gerą dešimtmetį dar būtų visi puolę padėt to jau gaisro gesint .. informacijos era, ble ..

Rodyk draugams

Paskutiniu metu žiūrėti mūvikai

2009-08-24

MOON

Labai puikus filmas vienatvės nagrinėtojams. Duncan Jones istorija ir t.t. gal ir nespindi išmone, tačiau galima rasti kabliukų egzistencinėms blevyzgoms. Kita vertus ir Mėnulio paviršius visai gražiai atvaizduotas ir daug verti smiley faces roboto pagalbininko upgrade’into AI ekraniukyje. Mano pagrindinė idėja po filmo buvo: jei viskas taip susiklostytų (kaip tame filme), kad tu sutiktum save, ar tu pats/pati sau patiktum? Čia žvelgiant per P.McKennos tikrojo savęs atradimų mokymo prizmę. Daugiau nespoinlinsiu, pažiūrėkit ;) Labai atvira esu diskusijoms jei kas suinteresuotas, apie tą savęs sutikimą akis akin.

INGLORIOUS BASTARDS

Nepaisant mano ultimate obsesijos Tarantino taškymosi kraujais stiliukui, išlaikytam ir šitam filme, kurio, spėju, visi laukai su nekantrumu, man filmas visiškai nepatiko, nes darausi kažkodėl kiek skystoka visokiais su tautų istorija susijusiais klausimais.

BTW, pastebėjau, kad rudenį bus keletas gerų apokalipse dvelkenčių šedevriukų ;)

Rodyk draugams

National Milk Chocolate Day

2009-07-28

Liepos 28-oji yra Nacionalinė Pieniško Šokolado diena, su tuo jus ir sveikinu!

P.S. Aplankyk mane mano mieste Šokolado festivalio metu!

Rodyk draugams

Konsumerizmas allmighty

2009-07-27

Kokios dar aukštesnės vertybės gali glūdėti nacijoje, kurios pagrindinė pirmadienio ryto naujiena, pokalbio tema visose įmanomose medijose yra ši? O tuo tarpu žmonės rikiuojasi nuo paryčių norėdami pirmi prisiliesti prie skandinaviškos šiukšliadėžės ar kėdės. Pa.Te.Tiš.Ka. Tarsi keturios didelės tabletės supakuotos į spindintį, tviskantį popierių.

Rodyk draugams

Aplinka

2009-07-21

Kartais susimąstau: ar aš ir mane dominančios temos perdaug sparčiai tobulėja ir kyla ar visas likęs pasaulis labai greitai degraduoja, kad aplink lieka vis mažiau ir mažiau žmonių su kuriais man būtų įdomu kalbėti ir kurie neimtų baugščiai į mane dirsčioti po kelių minučių chat’o ? Tai kaip ten yra, mieli draugai? Visdar sugebam pakelt akis virš lovio iš kurio mintam ir pakalbėt apie abstrakčias formas ar pykstam ant LetMeFly už pseudo - intelektinį snobizmą?

Šiandien manau, kad jus visus išsigalvojau. Teesat mano mažos pasamonės miniatiūros. Labai jauki būsena.

Rodyk draugams

There is no other end :: end is happening noW

2009-06-26

Rodyk draugams

Pono Dievo Reklamos Būdai

2009-06-25

Šitą gavau iš labai mielos mergaitės St. Stephens Green parke (Švento Stepono parkely (c) Kaulas).

Sakyk ką nori, aš manau, kad tai gražus, pigus ir sumanus reklamos būdas, turint galvoj, kad prieš tai pastebėjau Super Valu coca-colos sale’ą (skardinė apie eurą), bei dalintojų susilaikymas nuo žodinio Pono Dievo promoutinimo.

But than again .. viskas yra su****as marketingas

Rodyk draugams